18 Kvě

Již tento víkend a poté celý příští týden v teplickém ROKÁČI! Do akční nabídky míří opět nesmírně populární CubaLibre po boku ostřejšího Mai Tai, Chupita s cocktailovou třešničkou, nebo rovnou 2x Beefeater s River Tonicem! 🥃🍷🍸

21 Dub

Jager komando

Doražte na legendární akci do teplickýho rokáče, kde poteče Jagermeister proudem a budo Vám ho servírovat sličné jagergirls. 

23 Bře

Týden ve jménu Božkov Republica Exclusive začíná akčním víkendem 23.3.2018 ! Samotný RUM Božkov Republica od nás dostanete ve skvělém poměru 2+1 zdarma‼️

V akční nabídce dále naleznete Republica Cuba Libre a Republica Mai Tai 

16 Bře

Oslav s námi sv. Patrika

Svatý Patrik je den, kdy vznikají příběhy, ne plány. 

The Legends Rock Cafe – Teplice Vám přináší ve spolupráci s

 Jameson Irish Whiskey akční víkend se Sv. Patrikem! 

The Legends Rock Cafe si pro Vás připravilo několik akčních drinků ve jménu Jamesona! K tomu všemu při konzumaci dostanete příležitost vyhrát skvělá kvalitní zelená trička, KPZ (láhev poslední záchrany), tetovací rukávy, přívěšky a nebo ORIGINÁLNÍ WHISKOVKY JAMESON!

26 Led

Dnes začíná týdenní akce s Johnnie Walker, připravili jsme si pro Vás akční cenu na panáky a k tomu tradiční i netradiční míchačky. A k tomu máme připravené dárky, které určitě využijete v plesové sezoně, která právě začala a to slušivý cylindr a dřevěného motýlka.